66
19.12.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Weź pod uwagę że ludzie pracowali tylko większość prywaciarzy wykorzystała to że jest mało pracy i ludzie pracowali na czarno. Zanim coś napiszesz. Pomyśl najpierw.
(2018.12.21)
Człowiek może nie ma takich dochodów jak Ty. Rodzice nie nauczyli cie szacunku. Szkoda że takich jak Ty jest większość w tym kraju.
(2018.12.21)
Założyć centralne i będzie wtedy ekologia. Co z tego że piec zmienicie i tak ludzie śmieciami będą palić i to.
Klerr (2018.12.22)
Ty rozpieszczony bachorze całe życie tatuś dawał i zero szacunku masz do innych. To odłuż jak masz z czego bo inni może nie mają.
(2018.12.22)
Ha ha ha. Dobrze ze za fantazję nie karają.
(2018.12.22)
Wierzysz mu? Takie dochody mogą mieć osoby z głową na karku. Ten co to piszę jest zwykłym Pa....em
(2018.12.22)