UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
palenie wszystkim jest spowodowane mała świadomością co to jest ekologia a jednocześnie bieda zmusza do palenia wszystkim żeby tylko było trochę cieplej rozumiem ludzi biednych.
palenie wszystkim jest spowodowane mała świadomością co to jest ekologia a jednocześnie bieda zmusza do palenia wszystkim żeby tylko było trochę cieplej rozumiem ludzi biednych.