UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

palenie wszystkim jest spowodowane mała świadomością co to jest ekologia a jednocześnie bieda zmusza do palenia wszystkim żeby tylko było trochę cieplej rozumiem ludzi biednych.


Anuluj