Wybrany wątek opinii

O ile wiem, to ten który nie potrafi rozróżnić dzika od człowieka, nie jest już myśliwym.
(2018.12.04)
Banda cpunów i pijaków to pisze te komentarze polowanie zbiorowe trwa parę miesięcy i to w wekendy na dodatek nie każdy i tak to inbecylim przeszkadza a kierowca nie widzi przechodnia na przejściu
Gabryś (2018.12.05)
Banda cpunów i pijaków to pisze te komentarze polowanie zbiorowe trwa parę miesięcy i to w wekendy na dodatek nie każdy i tak to inbecylim przeszkadza a kierowca nie widzi przechodnia na przejściu
Gabryś (2018.12.05)
@Gabryś - Chcesz sobie postrzelać, to rób to na swojej posesji np. do tarczy a zwierzęta i ludzi zostaw w spokoju !!!!!
(2018.12.06)
Wywalili go z pzł?
Edihshdhdh (2018.12.11)
Wywalili go z pzł?
Edihshdhdh (2018.12.11)
Powrót do komentarzy