Wybrany wątek opinii
O ile wiem, to ten który nie potrafi rozróżnić dzika od człowieka, nie jest już myśliwym.
Do moderacji
Odpowiedz
15
0
Banda cpunów i pijaków to pisze te komentarze polowanie zbiorowe trwa parę miesięcy i to w wekendy na dodatek nie każdy i tak to inbecylim przeszkadza a kierowca nie widzi przechodnia na przejściu
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Banda cpunów i pijaków to pisze te komentarze polowanie zbiorowe trwa parę miesięcy i to w wekendy na dodatek nie każdy i tak to inbecylim przeszkadza a kierowca nie widzi przechodnia na przejściu
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Gabryś - Chcesz sobie postrzelać, to rób to na swojej posesji np. do tarczy a zwierzęta i ludzi zostaw w spokoju !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Wywalili go z pzł?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Wywalili go z pzł?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0