UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czemu portel usuwa komentarze ? i tak napisze jeszcze raz ! :D "ja nikomu zle nie zycze, ale jak widac karma czasem wraca". nie pozdrawiam


Anuluj