UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czemu portel usuwa komentarze ? i tak napisze jeszcze raz ! :D "ja nikomu zle nie zycze, ale jak widac karma czasem wraca". nie pozdrawiam
czemu portel usuwa komentarze ? i tak napisze jeszcze raz ! :D "ja nikomu zle nie zycze, ale jak widac karma czasem wraca". nie pozdrawiam