UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Banda cpunów i pijaków to pisze te komentarze polowanie zbiorowe trwa parę miesięcy i to w wekendy na dodatek nie każdy i tak to inbecylim przeszkadza a kierowca nie widzi przechodnia na przejściu
Gabryś
Banda cpunów i pijaków to pisze te komentarze polowanie zbiorowe trwa parę miesięcy i to w wekendy na dodatek nie każdy i tak to inbecylim przeszkadza a kierowca nie widzi przechodnia na przejściu
Gabryś