UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gabryś - Chcesz sobie postrzelać, to rób to na swojej posesji np. do tarczy a zwierzęta i ludzi zostaw w spokoju !!!!!


Anuluj