UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gabryś - Chcesz sobie postrzelać, to rób to na swojej posesji np. do tarczy a zwierzęta i ludzi zostaw w spokoju !!!!!
@Gabryś - Chcesz sobie postrzelać, to rób to na swojej posesji np. do tarczy a zwierzęta i ludzi zostaw w spokoju !!!!!