50
22.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Taaaaa. Strasznie Widzew nas się boi.
Bezpodpisu (2018.11.22)

info

13  
  11
Olmpia to mało znaczący i mało liczebny przydupas ległej
(2018.11.22)

info

16  
  20
Zgadzam się z przedmówcą że Widzew powinien spalić się ze wstydu. Jeśli awansuje np różnicą trzech pkt nad strefą która nie awansuje to w lidze będzie się za nimi ciągnęło że awans załatwił Boniek dzięki walkowerowi. Także apeluje do Widzewiaków, jeśli macie honor i potraficie wygrać na boisku a nie przy zielonym stoliku to przyjedźcie i pokażcie to. Takiemu klubowi po prostu nie przystoi takie załatwianie spraw, mienią się wielkim klubem a płaczą za 10 tysiami na całą Polskę.
(2018.11.22)
Zydzewska zawada a to ciekawe gdzie przebywacie? A w kanałach tam nikt was nie znajdzie
Olimpijczyk (2018.11.22)
Boją się Olimpii dlatego płaszcz ą się przed PZPN
Pirat (2018.11.22)

info

7  
  6
Jesli dojdzie do tego meczu a byłbym piłkarzem Olimpii to stanąłbym na rzęsach aby urwać im jakieś punkty. Pokażcie cwaniaczkom co to honor Olimpio!
(2018.11.22)

info

19  
  4
Jestescie (1-1ooo)- TYSIECZNA !!! histori pilki noznej Widzewa i na kolana przed nia. .. )
RTSKOCHANY (2018.11.22)
kolejne wzmocnienie olimpi wierzba z 2 druzyny wchodzi w sklad 1 druzyny. .. szok!!!
(2018.11.22)

info

5  
  2
Prezesie Boniek mecz Olimpia Elbląg - Widzew Łódź musi się odbyć innej opcji nie widzę liczę na Pana pozytywne rozpatrzenie przełożonego meczu!!!!!!!!!!
As Android (2018.11.22)

info

11  
  3
Żydzew nic nie wymyslił na Rozwój żeby walkowera złapac. Rozwój zeby nie sedzia. To by wygrał 1;0.Tylko 4 minuty im zabrakło.
(2018.11.22)

info

8  
  3