A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Taaaaa. Strasznie Widzew nas się boi.
Olmpia to mało znaczący i mało liczebny przydupas ległej
Zgadzam się z przedmówcą że Widzew powinien spalić się ze wstydu. Jeśli awansuje np różnicą trzech pkt nad strefą która nie awansuje to w lidze będzie się za nimi ciągnęło że awans załatwił Boniek dzięki walkowerowi. Także apeluje do Widzewiaków, jeśli macie honor i potraficie wygrać na boisku a nie przy zielonym stoliku to przyjedźcie i pokażcie to. Takiemu klubowi po prostu nie przystoi takie załatwianie spraw, mienią się wielkim klubem a płaczą za 10 tysiami na całą Polskę.
Zydzewska zawada a to ciekawe gdzie przebywacie? A w kanałach tam nikt was nie znajdzie
Boją się Olimpii dlatego płaszcz ą się przed PZPN
Jesli dojdzie do tego meczu a byłbym piłkarzem Olimpii to stanąłbym na rzęsach aby urwać im jakieś punkty. Pokażcie cwaniaczkom co to honor Olimpio!
Jestescie (1-1ooo)- TYSIECZNA !!! histori pilki noznej Widzewa i na kolana przed nia. .. )
kolejne wzmocnienie olimpi wierzba z 2 druzyny wchodzi w sklad 1 druzyny. .. szok!!!
Prezesie Boniek mecz Olimpia Elbląg - Widzew Łódź musi się odbyć innej opcji nie widzę liczę na Pana pozytywne rozpatrzenie przełożonego meczu!!!!!!!!!!
Żydzew nic nie wymyslił na Rozwój żeby walkowera złapac. Rozwój zeby nie sedzia. To by wygrał 1;0.Tylko 4 minuty im zabrakło.