UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jesli dojdzie do tego meczu a byłbym piłkarzem Olimpii to stanąłbym na rzęsach aby urwać im jakieś punkty. Pokażcie cwaniaczkom co to honor Olimpio!
Jesli dojdzie do tego meczu a byłbym piłkarzem Olimpii to stanąłbym na rzęsach aby urwać im jakieś punkty. Pokażcie cwaniaczkom co to honor Olimpio!