UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jesli dojdzie do tego meczu a byłbym piłkarzem Olimpii to stanąłbym na rzęsach aby urwać im jakieś punkty. Pokażcie cwaniaczkom co to honor Olimpio!


Anuluj