UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prezesie Boniek mecz Olimpia Elbląg - Widzew Łódź musi się odbyć innej opcji nie widzę liczę na Pana pozytywne rozpatrzenie przełożonego meczu!!!!!!!!!!
As Android
Prezesie Boniek mecz Olimpia Elbląg - Widzew Łódź musi się odbyć innej opcji nie widzę liczę na Pana pozytywne rozpatrzenie przełożonego meczu!!!!!!!!!!
As Android