UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prezesie Boniek mecz Olimpia Elbląg - Widzew Łódź musi się odbyć innej opcji nie widzę liczę na Pana pozytywne rozpatrzenie przełożonego meczu!!!!!!!!!!

As Android

Anuluj