UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żydzew nic nie wymyslił na Rozwój żeby walkowera złapac. Rozwój zeby nie sedzia. To by wygrał 1;0.Tylko 4 minuty im zabrakło.


Anuluj