UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żydzew nic nie wymyslił na Rozwój żeby walkowera złapac. Rozwój zeby nie sedzia. To by wygrał 1;0.Tylko 4 minuty im zabrakło.
Żydzew nic nie wymyslił na Rozwój żeby walkowera złapac. Rozwój zeby nie sedzia. To by wygrał 1;0.Tylko 4 minuty im zabrakło.