UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadzam się z przedmówcą że Widzew powinien spalić się ze wstydu. Jeśli awansuje np różnicą trzech pkt nad strefą która nie awansuje to w lidze będzie się za nimi ciągnęło że awans załatwił Boniek dzięki walkowerowi. Także apeluje do Widzewiaków, jeśli macie honor i potraficie wygrać na boisku a nie przy zielonym stoliku to przyjedźcie i pokażcie to. Takiemu klubowi po prostu nie przystoi takie załatwianie spraw, mienią się wielkim klubem a płaczą za 10 tysiami na całą Polskę.


Anuluj