UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kibiców powinni wpuszczać na murawę przed meczem i na gwizdek sędziego rozpoczynała by się walka. Po trzydziestu minutach zmarłych zabierały by karawany na koszt rodzin, a rannych wyrzucano by za płot stadionu, bez prawa do bezpłatnej opieki medycznej. Wtedy można by było na trybuny wpuścić normalnych fanów piłki nożnej i rozpocząć mecz. Po dwóch sezonach nastała by normalność.
07zgłośsię