UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

07zgłośsię. Jesteś wspaniały!Jak to przeprowadzić przez Radę Miasta, Sejmik i Sejm i Senat. Jestem za!!!! Pozdrawiam


Anuluj