UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobra decyzja Prezesa Guminiaka. Proszę nie przejmować się bezpodstawną krytyką. Jedynie zamkniętą trybuna prosta może budzić zdziwienie.

Gurenko

Anuluj