UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobra decyzja Prezesa Guminiaka. Proszę nie przejmować się bezpodstawną krytyką. Jedynie zamkniętą trybuna prosta może budzić zdziwienie.
Gurenko
Bardzo dobra decyzja Prezesa Guminiaka. Proszę nie przejmować się bezpodstawną krytyką. Jedynie zamkniętą trybuna prosta może budzić zdziwienie.
Gurenko