UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mecz Olsztyn -Suwałki w zeszłym roku jeśień. Wigry przyjechały do olsztyna. A w nocy spadł snieg. Nie było komu niby odniezyc murawy. Mecz przeniesiono na wiosne tego 2018 roku. Walkower byłby pewny gdyby nie strajkowali poprzez L4 na psia grype. Wtedy by tłumaczenia nie było. Warminsko Mazurskie jest jednym z trzech województw w którym policja sie najbardziej rozchorowała. Te argumenty zreszta takie same jak w Rozwoju PZPN musi wziąc pod uwagę. Chociaz porównując Rozwój do Olimpii z iloscia kibiców To jak pieśc do oka.