UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sobie hektary i morgi przeliczcie a nie piętra ludność ,w tym miasteczku jest napływowa z okolicznych wioch,bo co mądrzejsi stąd wyjechali,nie chcąc babrać się w tym elbląskim bagnie.


Anuluj