UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sobie hektary i morgi przeliczcie a nie piętra ludność ,w tym miasteczku jest napływowa z okolicznych wioch,bo co mądrzejsi stąd wyjechali,nie chcąc babrać się w tym elbląskim bagnie.
Sobie hektary i morgi przeliczcie a nie piętra ludność ,w tym miasteczku jest napływowa z okolicznych wioch,bo co mądrzejsi stąd wyjechali,nie chcąc babrać się w tym elbląskim bagnie.