Wybrany wątek opinii
Sobie hektary i morgi przeliczcie a nie piętra ludność ,w tym miasteczku jest napływowa z okolicznych wioch,bo co mądrzejsi stąd wyjechali,nie chcąc babrać się w tym elbląskim bagnie.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
Ty wiesz ile morgow to cm2?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0