UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miasto rośnie puknij się w ten zakuty łeb, w 2000 było nas 131tys, a teraz zostało niecałe 120tys i perspektywy są marne. Mieszkania stoją puste, miasto się starzeje.

Glosrozsadku1

Anuluj