UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto rośnie puknij się w ten zakuty łeb, w 2000 było nas 131tys, a teraz zostało niecałe 120tys i perspektywy są marne. Mieszkania stoją puste, miasto się starzeje.
Glosrozsadku1
Miasto rośnie puknij się w ten zakuty łeb, w 2000 było nas 131tys, a teraz zostało niecałe 120tys i perspektywy są marne. Mieszkania stoją puste, miasto się starzeje.
Glosrozsadku1