UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taaa, pewnie zrobią mecz na wiosnę i bileciki drukowane wyblakną. Co wtedy? Mam śmigać po duplikat?
Ułan
Taaa, pewnie zrobią mecz na wiosnę i bileciki drukowane wyblakną. Co wtedy? Mam śmigać po duplikat?
Ułan