UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co.to za OSZUSTWO ! DZIS KUPILEM BILET ZA 50 zl , PRZYJECHALEM NA URLOP DO ELBLAGA, A W NIEDZIELE WRACAM ZA GRANICE. To.czyli.lekkim *** 50 zl w plecy.

Kibic Olimpii

Anuluj