Wybrany wątek opinii
Wypowiadaj się w swoim imieniu,a nie moim,bo akurat jestem elblążaninem i jak większość moich znajomych,sąsiadów-jesteśmy za przekopaniem mierzei,więc z jakimi elblążanami rozmawiałeś?Nie rób z siebie błazna.
Do moderacji
Odpowiedz
50
14
Ten przeciwnik przekopu to przyszywany z Elblaga my prawdziwi elblazanie jesteśmy za przekopem mierzei jeśli Ci to nie pasuje zmień miasto lub poglądy
Do moderacji
Odpowiedz
5
2