108
06.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Od 20 lat Popis rządzi. .. .. A ludzie ich wybierają. .. .. To jest miara upadku naszego społeczeństwa
(2018.11.07)

info

3  
  2
Stonoga miał rację
(2018.11.07)

info

1  
  1
Jak będzie przekop to i stocznia powstanie na mierzei i w Elblągu!!!!! Praca będzie
(2018.11.07)
PZPR. .. .. SLD. .. .. popis
(2018.11.07)

info

2  
  2
To wasz DONEK jest pinokiem peowskie TROLLE.
(2018.11.07)
I co peowskie trolle myśliciele że bez przekopu to miasto są radę? A stuknij się jeden i drugi i pomyśl (o ile to możliwe ) zanim coś napiszesz.
(2018.11.07)

info

2  
  2
Nie tak buduje się dobrobyt kraju i miasta. Hasełka, pozorowanie inwestycji na okazje wyborów, obrazki rodzajowe z łopatą i bez łopaty, na plaży w kożuchu. .. .to wszystko w celu utrzymania się przy korycie. Jak wygląda życie w Elblągu to każdy widzi. .. .
(2018.11.07)
No i słupek prezesa od brody do ziemi, jak słusznie zauważył fotograf. .. .
(2018.11.07)

info

1  
  0
Dziękuję Państwu za ten kabaret, proszę kontynuować. Bardzo proszę. Aż dziw, ilu mamy satyryków w mieście.
(2018.11.07)

info

1  
  0
Przed wyborami napisałem. Jak nie zobaczę 50% wykonanych prac to nie uwierzę. Obawiam się, że możemy tylko pomarzyć o przekopie.
(2018.11.07)