UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przekop mierzei nie zniszczy 200 czy nawet 100 lat temu był naturalny przepływ. Człowieku przestudiuj mapy z XVII i XVIII wieku. A to czy chcą czy nie chcą przekopu Elblążanie należy zrobić referendum.


Anuluj