UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja się pytam dlaczego oczyszczalnią wciąż kieruje były dyrektor ( na umowę zlecenie), mimo przejścia na emeryturę. Miejsce ponoć czeka na nowego zastępce burmistrza, który nie może objąć stanowiska kierowniczego w ciągu roku po zakończeniu kadencji, więc przeczeka w urzędzie. Dlaczego konkurs na dyrektora się nie odbył, na co czekają władze?

mqto