UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak można głosować na p. Zamojcina skoro wraz z aktualnym burmistrzem zadłużyli tak gminę, że musiał wejść komisarz z Izby Obrachunkowej. Jeśli wygra obawiam się, że historia może powtórzyć się.

Mieszkaniec Gminy

Anuluj