UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak można głosować na p. Zamojcina skoro wraz z aktualnym burmistrzem zadłużyli tak gminę, że musiał wejść komisarz z Izby Obrachunkowej. Jeśli wygra obawiam się, że historia może powtórzyć się.
Mieszkaniec Gminy