UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak można głosować na p. Zamojcina skoro wraz z aktualnym burmistrzem zadłużyli tak gminę, że musiał wejść komisarz z Izby Obrachunkowej. Jeśli wygra obawiam się, że historia może powtórzyć się.

Mieszkaniec Gminy