UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak poświęcili to wypadków nigdy nie będzie.inaczej po co święcą?Chyba,że pan Bóg na ich śwíęcenia nie zważa

czajnik

Anuluj