Wybrany wątek opinii

Ale będą jajca jak na tej drodze ktoś będzie miał wypadek jaki pierwszy. Taki trochę zaszczyt i rozdziewiczenie S7.
Karaś (2018.10.31)
Jak poświęcili to wypadków nigdy nie będzie.inaczej po co święcą?Chyba,że pan Bóg na ich śwíęcenia nie zważa
czajnik (2018.10.31)
Powrót do komentarzy