Wybrany wątek opinii
Ale będą jajca jak na tej drodze ktoś będzie miał wypadek jaki pierwszy. Taki trochę zaszczyt i rozdziewiczenie S7.
Do moderacji
Odpowiedz
11
5
Jak poświęcili to wypadków nigdy nie będzie.inaczej po co święcą?Chyba,że pan Bóg na ich śwíęcenia nie zważa
Do moderacji
Odpowiedz
2
1