A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przydało by się teraz coś na moście unii europejskiej bo ten czas który się nadrobi na S7 to trzeba odstać na moście.
No i czym się tu podniecać? Chińczycy w tydzień 3 razy więcej budują.
O Leonard spirytusek też był, to dziś borys dobrze zarobi.
Może i budują, ale jak na razie tylko hłałeje im wychodzą. Reszta to chinczyzna.
A czy pan radny Opaczewski już ogłosił kiedy ten odcinek się zapadnie?
A pana Wilka tam nie było?
byl biegl za sarna niestety zaklinowal sie w kolach tira
idiota, skąd wy się bierzecie?
Pyskskill
były obiecanki ze będzie 3 most łączący zawade i modrzewine z 7
z Twojego chorego łba są te ronda, idź do lekarza