UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oczywiście pisiory bedą krytykować, bo liczyli, ze Wilk wygra wybory, a to bzdety i Morawiecki mówiłby zbudowaliśmy ekspresówke, a tak wiadomo, ze pomimo przeszkadzania przez PiS drogę oddano!

Siasiustasiu

Anuluj