UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczywiście pisiory bedą krytykować, bo liczyli, ze Wilk wygra wybory, a to bzdety i Morawiecki mówiłby zbudowaliśmy ekspresówke, a tak wiadomo, ze pomimo przeszkadzania przez PiS drogę oddano!
Siasiustasiu
Oczywiście pisiory bedą krytykować, bo liczyli, ze Wilk wygra wybory, a to bzdety i Morawiecki mówiłby zbudowaliśmy ekspresówke, a tak wiadomo, ze pomimo przeszkadzania przez PiS drogę oddano!
Siasiustasiu