A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak samo jak nie policyjnego pijaka lub bandytę na służbie lub poza nią
@Kobietta - Znaczy ciary cie przechodzą?
Bohaterów nie powinno się ukrywać no chyba, że na życzenie chce pozostać anonimowym. .. donosicielem
A gdzie w tym wszystkim jest policja, to oni przecież powinni takich wyłapywać, nieprawdaż? Niech oni też zobaczą, co dzieje się na drogach powiatowych wokół Elbląga na weekendy, co robią ci co objeżdżają siódemkę!!!!!
najpierw musieliby taki porządek zrobić w swoich szeregach
@AntyPijaQ - Faktycznie, postawa godna pochwały. Nie wolno donosić na bliźniego. Trzeba dać mu jechać, a nuż nie zabije szczęśliwej rodziny wracającej z wakacji i nie spier. .. .. li komuś życia. Ogarnij się trochę durna babo!!!!! A panu, który doprowadził do zatrzymania-szacun !!!!
Czekamy REDAKCJO na podanie info o ew. karze w realu. dla tego pana, bo, że grozi 2 lata to już kazdy pijak wie. , ale nie wierzy, bo się o tym nie pisze i ciagle jeżdzą.
A może tylko ktoś zmyślił historie
Życzę wam żeby taki pijak na drugi dzień znowu wsiadł napity i zabił kogoś z twoich bliskich :) wtedy pójdzie po rozum do głowy
Ktoś wcześniej napisał: "najpierw musieliby taki porządek zrobić w swoich szeregach" - Właśnie na to czekamy i to z niecierpliwieniem, bo ileż można czekać? Może wypowie się na ten temat Komendant Wojewódzki a najlepiej Komendant Główny.