Wybrany wątek opinii

Postąpiłabym tak ponieważ nigdy nie miałam w sobie zapału do donoszenie na innych. Nikogo po drodze nie skrzywdził więc dlaczego miałabym robić człowiekowi pod górkę. W dzisiejszych czasach większość osób nosi przy sobie komórki więc myślę, że z telefonem do rodzimy nie byłoby problemu a jeśli to zabrałabym kluczyki i przekazała komuś w okolicy bo mimo wszystko zabezpieczyć się przed ewentualnymi niesłusznymi oskarżeniami warto.
Kobietta (2018.08.20)
@Kobietta - "Kobieto puchu marny. .. ". Pani żartuje, prawda? Nie wierzę, że można kierować się głupotą i jeszcze się tym chwalić - bo "Nikogo po drodze nie skrzywdził".
(2018.08.20)
Tchórza wyczuwam na pół kilometra i zawsze się wtedy wzdrygam
Kobietta (2018.08.20)
@Kobietta - Znaczy ciary cie przechodzą?
(2018.08.20)
Życzę wam żeby taki pijak na drugi dzień znowu wsiadł napity i zabił kogoś z twoich bliskich :) wtedy pójdzie po rozum do głowy
QbeeQ (2018.08.20)
Powrót do komentarzy