UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czekamy REDAKCJO na podanie info o ew. karze w realu. dla tego pana, bo, że grozi 2 lata to już kazdy pijak wie. , ale nie wierzy, bo się o tym nie pisze i ciagle jeżdzą.
Czekamy REDAKCJO na podanie info o ew. karze w realu. dla tego pana, bo, że grozi 2 lata to już kazdy pijak wie. , ale nie wierzy, bo się o tym nie pisze i ciagle jeżdzą.