UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czekamy REDAKCJO na podanie info o ew. karze w realu. dla tego pana, bo, że grozi 2 lata to już kazdy pijak wie. , ale nie wierzy, bo się o tym nie pisze i ciagle jeżdzą.


Anuluj