Wybrany wątek opinii
Elbląg, Jechał siódemką, miał prawie trzy promile postawa godna naśladowania.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
A może tylko ktoś zmyślił historie
Do moderacji
Odpowiedz
0
1