Wybrany wątek opinii

Elbląg, Jechał siódemką, miał prawie trzy promile postawa godna naśladowania.
Wsumie (2018.08.20)
A może tylko ktoś zmyślił historie
(2018.08.20)
Powrót do komentarzy