UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A gdzie w tym wszystkim jest policja, to oni przecież powinni takich wyłapywać, nieprawdaż? Niech oni też zobaczą, co dzieje się na drogach powiatowych wokół Elbląga na weekendy, co robią ci co objeżdżają siódemkę!!!!!