UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Życzę wam żeby taki pijak na drugi dzień znowu wsiadł napity i zabił kogoś z twoich bliskich :) wtedy pójdzie po rozum do głowy

QbeeQ

Anuluj