UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten dziad nie powinien już jeździć żadnym pojazdem, tym bardziej Autobusem, za to jak potraktował tą kobietę, powinien stracić prawo jazdy i zapłacić porządną karę, nie tysiąc złotych, ale pięć tysięcy to by zaczął myśleć.

Kulomiot