UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Turbulencja - ile jest tych kierowcow auutobusu ktorzy sa chamscy i specjalnie komus odjeżdżają z przed nosa, albo ile krzywd juz sie zdarzylo sporo szkoda tylko, ze ludzie nie chca isc na skarge na takiego kogos, odjedzaja dalej od chodnika nie raz z wozkiem nie mozna podejsc bo odjezdza daleko tam gdzie nie mozna podjechac na koniec drogi przystanku autobusowego ile razy pod ogrodami tak robia. .relacjonuje to co widze i slysze. .dlatego nie lubie jezdzic autobusem i rzadko to robie. .
jawiemcomowie