Wybrany wątek opinii
To jest relacja policji wiec brałbym dużą poprawkę i podejrzewał o manipulacje a nawet powszechne kłamstwa do których nas przyzwyczaili. Pewnie chłop nie zauważył że kobiecina wysiada, wiadomo jakie te babcie są powolne. Nieświadomie zamkną drzwi, po czym zorientował się że przytrzasną ko0goś, natychmiast otworzył drzwi żeby uwolnić kobietę, dodatkowo zawiózł do szpitala i przestraszony podał nie swoje dane bojąc się konsekwencji w pracy. Tyle w temacie.
Do moderacji
Odpowiedz
11
30
@Turbulencja - No ale Ty masz fantazje
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Turbulencja - ile jest tych kierowcow auutobusu ktorzy sa chamscy i specjalnie komus odjeżdżają z przed nosa, albo ile krzywd juz sie zdarzylo sporo szkoda tylko, ze ludzie nie chca isc na skarge na takiego kogos, odjedzaja dalej od chodnika nie raz z wozkiem nie mozna podejsc bo odjezdza daleko tam gdzie nie mozna podjechac na koniec drogi przystanku autobusowego ile razy pod ogrodami tak robia. .relacjonuje to co widze i slysze. .dlatego nie lubie jezdzic autobusem i rzadko to robie. .
Do moderacji
Odpowiedz
2
1