UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Akurat jak ja zajeżdżam do Elblągowa w odwiedziny to też rzucam chu. jami na rodzimych kierowców. Zero dynamiki jazdy, strasznie ślamazarnie. .. dlatego lepiej jeździ mi się w Wawie.
@pitstop
Akurat jak ja zajeżdżam do Elblągowa w odwiedziny to też rzucam chu. jami na rodzimych kierowców. Zero dynamiki jazdy, strasznie ślamazarnie. .. dlatego lepiej jeździ mi się w Wawie.
@pitstop