UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Akurat jak ja zajeżdżam do Elblągowa w odwiedziny to też rzucam chu. jami na rodzimych kierowców. Zero dynamiki jazdy, strasznie ślamazarnie. .. dlatego lepiej jeździ mi się w Wawie.

@pitstop

Anuluj