Wybrany wątek opinii
Jak Ci wszyscy piszący "zielarze" tak przychylnie patrzący na uprawę konopi doczekają się własnych dzieci, które będą mogły legalnie kupić trawkę na każdym rogu to wtedy chciałbym poznać ich zdanie o świetnym działaniu ziółek.
Dopóki nie dotyczy to kogoś bliskiego wszystkie te gadki są g...o warte.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
Nie widzisz różnicy pomiędzy uprawą a kupnem i tu jest problem. Kupić to mogą teraz kiedy jest nielegalna. Kiedy będzie można uprawiać handel powinien być surowo karany.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Ci zielarze są często bezdzietnymi samotnikami po piędziesiątce
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@ktosław - Masz już problem z logicznym myśleniem
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
"Ci zielarze są często bezdzietnymi samotnikami po piędziesiątce" - już mniejsza o to, że stwierdzenie wyciągnięte z czapy ale jak nawet by tak było to co z tego. Posiadanie dzieci to przymus? Znam ludzi palących sobie od czasu do czasu i normalnie funkcjonują. Mają dzieci, uprawiają sporty i dobrze zarabiają, ale nie w Elblągu oczywiście.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0