UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Ci zielarze są często bezdzietnymi samotnikami po piędziesiątce" - już mniejsza o to, że stwierdzenie wyciągnięte z czapy ale jak nawet by tak było to co z tego. Posiadanie dzieci to przymus? Znam ludzi palących sobie od czasu do czasu i normalnie funkcjonują. Mają dzieci, uprawiają sporty i dobrze zarabiają, ale nie w Elblągu oczywiście.
ktosław