UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Ci zielarze są często bezdzietnymi samotnikami po piędziesiątce" - już mniejsza o to, że stwierdzenie wyciągnięte z czapy ale jak nawet by tak było to co z tego. Posiadanie dzieci to przymus? Znam ludzi palących sobie od czasu do czasu i normalnie funkcjonują. Mają dzieci, uprawiają sporty i dobrze zarabiają, ale nie w Elblągu oczywiście.
ktosław