UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tylko przypominam, że w świetle przepisów od 0,2 w górę jestem pijany, do tej granicy w świetle prawa jestem trzeźwy.
traktor
tylko przypominam, że w świetle przepisów od 0,2 w górę jestem pijany, do tej granicy w świetle prawa jestem trzeźwy.
traktor