UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@pioron - - To nie jest tak jak piszesz ! My a przynajmniej ja narzekam na policję za zbyt mało akcji i zbyt mało kontroli na drogach, bo naprawdę jest bardzo źle. Najgorzej oceniam naszą drogówkę za zbyt małe zaangażowanie i olewanie zgłoszeń. Ogólnie nasza elbląska policja spadła na psy i tyle mogę powiedzieć !