Wybrany wątek opinii

tylko przypominam, że w świetle przepisów od 0,2 w górę jestem pijany, do tej granicy w świetle prawa jestem trzeźwy.
traktor (2018.07.11)
@traktor - - Nie bardzo rozumiem Twój wpis i do czego to przypiąć?
(2018.07.11)
Powrót do komentarzy