170 badań na zawartość alkoholu

17
10.07.2018
170 badań na zawartość alkoholu
W ciągu minionej doby elbląscy policjanci przebadali 170 kierujących pod kątem zawartości alkoholu w organizmie. Dwóch kierujących miało ten poziom powyżej zera. Teraz poniosą konsekwencje takiej jazdy.
Pierwszy z nich został zatrzymany do kontroli w miejscowości Zajączkowo. Mężczyzna kierował rolniczym ursusem mając 1,6 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy a ciągnik zabezpieczono na policyjnym parkingu.
   Drugim kierującym z promilami w organizmie był rowerzysta zatrzymany przy ul. Tysiąclecia. Uwagę policjantów zwrócił sposób jazdy i brak równowagi z jaką jechał. Badanie alkotestem wykazało 2,26 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został ukarany 500 złotowym mandatem karnym.
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
czyli jeden na traktorze, rowerzysta to tylko drobne wykroczenie. Wszyscy kierowcy aut trzeźwi i tak trzymać. Nic tak nie satysfakcjonuje jak wściekłość policjantów i brak premii w każdym miesiącu.
(2018.07.10)

info

8  
  3
Pracowitość policji w internecie przewyższa wszystko możliwe. Przepraszam, ale nie wierzę w te powyzsze dane.
(2018.07.10)

info

0  
  2
500zl? To tyle to ja dalem za alkomat, juz nie musze sie martwic ani lazic na policje lub izbe wytrzezwien. Raz na 2 lata kalibruje za 50 zl i mam swiety spokoj. No to rowerzysta (i traktorzysta) zrobili interes zycia, naprawde.
WidziszInieGrzmisz (2018.07.10)

info

2  
  1
Teraz może akcja rolnik ! Jeżdżą po drogach ogromnymi kombajnami z zamontowanymi hederami. Akcja trzeźwy rolnik te by się by przydała.
(2018.07.10)

info

3  
  1
Tak gadacie na policje ze kontroluje ze źle a ciekawe jak by wam dziecko zabili po pijaku to pewnie były by żale gdzie policja!!!
pioron (2018.07.10)
Czy przed w trakcie i po służbie funkcjonariusze policji poddawani są badaniu na zawartość alkoholu we krwi?
(2018.07.10)

info

5  
  1
Prawdopodobnie teraz policjanci nie będą karać mandatami a do tego będą przedłużać rozpatrywanie spraw złożonych przez obywateli. Szczerze mówiąc uśmiałem się jak słyszałem to w TV. Przecież oni zawsze tak wolno pracują, chyba wolniej się nie da.
Worekśmiechu (2018.07.10)

info

1  
  0
Takie łapanki to się robi w weekend i poniedziałek rano. Tylko że wtedy można złapać swoich.
(2018.07.10)

info

3  
  0
A chłopaki z Krynicy z SG siedzą w lesie bez dachu nad głową!!!!! Dramat. Kadra bierze premie i siedzi na fb!!!!!
(2018.07.10)

info

3  
  1
Na bezrybiu i rak ryba. Desperaci
Pieszy (2018.07.11)

info

2  
  0