O 50 km/h za dużo
fot. policja
Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali dwóch kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 50 km/h. Pierwszy z nich kierował volkswagenem drugi audi. W jednym przypadku kierujący nie miał uprawnień i jechał pomimo sądowego zakazu. W drugim funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy na 3 miesiące. Obydwaj zostali ukarani mandatami.