UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na wioskach patrole ?!to chyba razem z lawetami na traktory i przyczepy to 99% jest niesprawna brak świateł hamulców dowodow rejestracyjnych i o.c. to standard a jak na to przymykaja oko to i na predkosc też . Ale statystyki góra. zaczna się żniwa i znów kombajny z chederami na drogach się pojawia a przecież nie morzna.
Kierowca zawodowy