UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ONR - Czy jechał 101,czy 100,czy 99,to na 50-ce i tak dużo za dużo, tym bardziej że większość prędkościomierzy w samochodach zawyża o jakieś 10%. Na liczniku prawdopodobnie miał 110 i taka jazda poza zatrzymaniem prawka powinna kończyć się dodatkowo obiciem durnego ryja, bo trzeba być deb*lem, żeby w terenie zabudowanym przy ograniczeniu do 50,jeździć z taką prędkością.

Zennon.

Anuluj